Poznaj Trueno

W pełni wyposażone

Studio Pilates

Włożyliśmy wiele wysiłku aby zapewnić Tobie komfort podczas treningów. W tym celu wyposażyliśmy nasze studio w najnowsze sprzęty.

Przystań dla dobrego zamopoczucia

Trueno Studio Pilates Wrocław

Miejsce spotkań

Wspaniała atmosfera

Zadowolenie  z siebie

Poznajmy się

Jestem Justyna, a Ty?

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego, ale moją prawdziwą pasją od dziecka jest sport. Już od dzieciństwa reprezentowałam Województwo w koszykówce oraz brałam udział w Mistrzostwach Świata oraz Europy w klasie snipe i optymistycznie. Jako dorosła zainteresowałam się cross fit-em, kalisteniką, acroyogą oraz gimnastyką, ale moją największą miłością stał się PILATES, który trenuję już od 8 lat a od 4 sama jestem trenerem.

W ciągu tego czasu ukończyłam wiele kursów instruktorskich, między innymi trenera medycznego, trenera siłowni, fitness trenera personalnego oraz kursy zdrowotne i kursy na sprzęcie z Pilatesu. Jestem uczennicą MyPilatesMethods, Old Pilates School oraz Karoliny Libelt, Fit Academy Blackrooll oraz kursy Terapeutyczne. Regularnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i warsztatach.

Oprócz Pilatesu, interesuję się również rehabilitacją, fizjoterapią oraz innymi dziedzinami sportowymi, takimi jak suplementacja i dieta. Lubię ruch na świeżym powietrzu i jestem także Nurkiem Technicznym Wrakowym i Jaskiniowym oraz założycielką grupy Nurkowanie Kobiet Dolny Śląsk. Na co dzień jestem mamą dwóch uroczych maltańczyków, która uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną.

Justyna Józwowska

Zajęcia Pilates